Infos, spol s r.o. Infos, spol s r.o.
Infos, spol. s r.o.
  Kurzy, semináře, školení
O firmě
Nabídka kurzů
Frenštát p. R.
Nový Jičín
Kunín
Frýdek Místek
Vsetín
Podmínky
Zasílat info?
Opava

Zdaňování příjmů zaměstnanců,příprava na roční zúčtování záloh a daňového zvýhodnění za rok 2018,změny v závislé činnosti pro rok 2019

Termín akce: 28. 1.  2019

Program semináře

1. Vedení údajů pro daňové účely v  návaznosti na GDPR.
    2. Minimální mzda a  její aplikace dle zákona o  daních z   příjmů.
    3. Náprava   v  minulosti zdaněných příjmů podle §4 odst.  3 zákona o   daních z  příjmů v  návaznosti na rozsudek KS v  Ostravě z  května 2018..
    4. Nepeněžní plnění pro účely poskytování zaměstnaneckých benefitů.
    5. Zdanění příjmů z  náhrady za ztrátu na výdělku.
    6. Příjmy zdaňované ,,srážkovou daní,,, výpočet daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně, příklady.
    7. Výpočet zálohy na daň, solidární zvýšení daně, učinění prohlášení k  dani písemně nebo elektronicky, náležitosti prohlášení k  dani, doklady, kterými je poplatník povinen prokázat plátci daně nárok na slevy na dani,, na daň.zvýhodnění.
    8. Podmínky pro uplatnění slev na dani, nárok na uplatnění základní slevy, slev na invaliditu, slevy na držitele průkazu ZTP/P, slevy na studenta.
    9. Podmínky pro uplatnění daňového zvýhodnění na vyživované dítě žijící s poplatníkem ve společné hospodařící domácnosti, podmínky pro uplatnění daňového zvýhodnění na zletilé dítě, posouzení soustavné přípravy na budoucí povolání, uplatnění daňového zvýhodnění na zletilé dítě, kterému byl přiznán invalidní důchod pro invaliditu III. stupně.
    10. Opravy nesprávně přiznaného daňového zvýhodnění. Opravy nesprávně sražených záloh na daň, opravy nesprávně sražené daně, kdy vzniká zaměstnanci povinnost podat daňové přiznání.
    11. Náležitosti mzdových listů, prokazování nároku na uplatnění slev na dani, daňového zvýhodnění a  nezdanitelné části základu daně při výpočtu ročního zúčtování..
    12. Podmínky pro provedení ročního zúčtování, žádost o  provedení ročního zúčtování v  písemné nebo elektronické formě (platné tiskopisy).
    13. Snížení základu daně o  nezdanitelnou část základu daně např.dary( bezúplatné plnění), podmínky pro odečet úroků z  úvěrů použitých na pořízení bytových potřeb, pojistné zaplacené na soukromé životní pojištění, na penzijní připojištění, doplňkové penzijní spoření, příklady z  praxe.
    14. Povinnost podat přiznání k   dani z  příjmů fyzických osob.
    15. Povinnosti plátců daně, informace o platných tiskopisech, informace o  připravovaných změnách ve  zdaňování příjmů zaměstnanců a  změnách v  tiskopisech.
    16. Zodpovězení dotazů,závěr.

Lektor

Ing. Dagmar Lokajová - metodik daně z příjmů ze závislé činnosti FŘ v Ostravě

28. 1. 2019
začátek v 08:30 hod.
prezentace od 08:00 hod.

Kulturní dům,
Na Rybníčku 43,

Úhrada poplatku

Účastnický poplatek je stanoven na 1200,-Kč, včetně DPH. V ceně účastnického poplatku je zahrnuto občerstvení - nealko.

Číslo účtu: 86-6354870297/0100,
VS 120, KS 308.

Přihláška

Před vyplněním a odesláním přihlášky se laskavě seznamte s organizačními pokyny a podmínkami účasti na školení.

Firma
Sídlo firmy
Jméno účastníka
Úhrada úč. poplatku
 Převodem z účtu
 Hotově na semináři
Číslo účtu
DIČ
 Četl(a) jsem, souhlasím

Informační e-mailVytisknout článek
<<  Březen  >>
Připravujeme
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Vyhledat text